Neumann PortálIskolaKollégiumokNIVÁKTantermen kívüli digitális oktatás
MENÜ
Az iskoláról
Neumann János
Elérhetőségek
Tantestület
Tanév rendje
Hírek
Humán szakmacsoport
Természettudományi szakmacsoport
Idegennyelvi szakmacsoport
Informatikai és közgazdasági szakmacsoport
Művészeti szakmacsoport
Osztályfőnöki csoport
Sport
Könyvtár
Keresés a könyvtárban
Arany János Tehetséggondozó Program
ECDL
Érettségi
Felvételi eljárás
Versenyek
Tanügyi dokumentumok
Közzétételi lista
Eredmények
Pályázatok
Külföld kapcsolatok
Támogatóink
Felvételi feladatok
Közbeszerzés
Beszámolók és SZJA 1%
EYON Comenius Blog
Öko face-k
Galéria Új!
Eseménynaptár
Dec
19
Téli szünet (szünet előtti utolsó tanítási nap 2022. december 16. péntek, szünet utáni első tanítási nap 2023. január 9. hétfő)
Téli szünet (szünet előtti utolsó tanítási nap 2022. december 16. péntek, szünet utáni első tanítási nap 2023. január 9. hétfő)
Dec
17
Gombavató rendezvény
Gombavató rendezvény
Dec
16
Karácsonyi ünnepség
 Karácsonyi ünnepség
Dec
15
Arany Dániel Matematikaverseny I. forduló
Arany Dániel Matematikaverseny I. forduló
Dec
9
Fogadódélután (15:00-16:30) Szülői értekezlet 16:30 -
Fogadódélután (15:00-16:30) Szülői értekezlet 16:30 -
Dec
9
Arany János Tehetséggondozó Program - a pályázatok benyújtásának határideje
Arany János Tehetséggondozó Program - a pályázatok benyújtásának határideje
Dec
8
Nemes Tihamér Informatikaverseny (Alkalmazás) 9-10. évfolyam
Nemes Tihamér Informatikaverseny (Alkalmazás) 9-10. évfolyam
Dec
7
Diákparlament
Diákparlament
Dec
7
Nemes Tihamér Informatikaverseny (Alkalmazás) 7-8. osztály
Nemes Tihamér Informatikaverseny (Alkalmazás) 7-8. osztály
Dec
2
Jelentkezési lapok beküldésének határideje a központi írásbeli vizsgákra (általános iskolásoknak)
Jelentkezési lapok beküldésének határideje a központi írásbeli vizsgákra (általános iskolásoknak)
Dec
1
Olasz nyelv OKTV I. forduló
Olasz nyelv OKTV I. forduló
Nemes Tihamér OITV Programozás kategória eredmények
2015. február 28-án rendezték a Nemes Tihamér OKSzTV (Programozói kategória) döntőjét az ELTE géptermeiben. A verseny szervezői a 9-10. évfolyamon 85 tanulót hívtak be a III. fordulóba, köztük Sály Máriót (10.D), Ádám Szilárdot (10.D) és Zsemberi Dánielt (9.D). Az általános iskolások kategóriájában a legjobb 31 közé jutott Erki Gábor tanár úr tanítványa, Tomasovszky Balázs (7.K).
A döntő Sály Máriónak sikerült a legjobban, a 18. helyen végzett, a Java-ban programozó Zsemberi Dániel a 28., Ádám Szilárd a 36. helyen végzett. A még csak hetedikes Tomasovszky Balázs a 30. helyen végzett.

Gratulálunk az eredményekhez!

A többiek felkészítő tanára Király Sándor


Copyright © 2009   Neumann János Gimnázium, Technikum és Kollégium
3300 Eger, Rákóczi út 48.
tel.: (36) 536-070
www.nejanet.hu
Powered by: gsonline WebNDesign