Tantestület
Tanév rendje
Dec
Téli szünet (szünet előtti utolsó tanítási nap 2022. december 16. péntek, szünet utáni első tanítási nap 2023. január 9. hétfő)
Gombavató rendezvény
Karácsonyi ünnepség
Arany Dániel Matematikaverseny I. forduló
Fogadódélután (15:00-16:30) Szülői értekezlet 16:30 -
Arany János Tehetséggondozó Program - a pályázatok benyújtásának határideje
Nemes Tihamér Informatikaverseny (Alkalmazás) 9-10. évfolyam
Diákparlament
Nemes Tihamér Informatikaverseny (Alkalmazás) 7-8. osztály
Dec
Jelentkezési lapok beküldésének határideje a központi írásbeli vizsgákra (általános iskolásoknak)
Olasz nyelv OKTV I. forduló
Angol nyelvi sikerek a hatosztályos gimnáziumi képzésben
 Bár még csupán a tanév felénél járunk, iskolánk hatosztályos gimnáziumi képzésében résztvevő tanulói már így is szép eredményekkel büszkélkedhetnek az angol nyelvi versenyek terén. Nem véletlenül, hiszen mindannyian szorgalmas, lelkiismeretes és igen lelkes kisdiákok, akikkel a tanórán és azon kívül is élmény együtt dolgozni.
A számos nyelvi verseny közül mindenképp meg kell említeni a debreceni Angol Műhely Kulturális Egyesület által szervezett Reading In English Competition angol nyelvi olvasási versenyt, ahol Kovács Máté (8. K) saját kategóriájában 1., Honti Gábor (8. K) 3., míg Molnár Anna (8. K) 4. helyezést ért el. Az Eszterházy Károly Főiskola Gyakorló Általános, Közép- és Alapfokú Művészeti Iskola és Pedagógiai Intézet által megrendezésre kerülő English is Easy elnevezésű kétfordulós nyelvi versenyen Laurinyecz Emese (8. K) a 2., míg Gyurina Dóra (8. K) a 3. helyet szerezte meg. Az első félév legszebb eredménye Kormos Panna, szintén 8. K osztályos tanuló nevéhez fűződik, aki az MMPublications által szervezett ON-LION elnevezésű angol versenyen, saját kategóriájában több mint 600 versenyző közül szerezte meg az 1. helyet.
Eredményeikhez szívből gratulálunk, további eredményes felkészülést és sok sikert kívánunk!