Apr
Költészet napja
Mar
Tavaszi szünet (szünet előtti utolsó tanítási nap: március 31., szünet utáni első tanítási nap: április 7.)
Felvételi jegyzék (ideiglenes rangsor) közzététele
Március 15. - Nemzeti ünnep
Mar
Curie kémiaverseny területi forduló (14:00)
Informatika (Programozás) OKTV döntő
Mar
Zrínyi Ilona matematikaverseny (14:00)
„Pénz7” pénzügyi és vállalkozói témahét
 „Pénz7” pénzügyi és vállalkozói témahét (március 1-5)
Harmadik lett és Samsung Galaxy Tab 3 tableteket nyert az Emigránát csapat a B^3 Programozás Versenyen
November 29-én a Pannon Egyetem Aulájában 9 döntőbe jutott csapat kezdhette meg a bitek faragását a Bakonyi Bitfaragó Országos Programozói Versenyen, melynek fődíja minden csapattag számára egy-egy Samsung Galaxy S4 mobiltelefon volt. A 12 órás (!) verseny végén a (király) kék színekben pompázó Emigránát csapat állt az első helyen.

A versenykiírás szerint azonban nem volt elég megoldani a feladatokat, hanem figyelni kellett arra, hogy milyen sorrendben és mely feladatokat oldják meg a csapatok. Többet ért, ha valaki olyan feladatot oldott meg, amelyet mások nem, mert ezzel nagyobb "lábnyomot" hagyott az úton. Ha később azonban valaki szintén megoldotta ezt a példát, akkor a lábnyom kisebb lett. Ráadásul a bemutatkozó prezentációt is pontokkal értékelte a zsűri.

Ebben a két "tusában" az Emigánát csak a harmadik helyet szerezte meg, így a Székely Szilveszter (13.E), Váradi Péter (11.B), Erdős Márton (nagykanizsai Batthyány Lajos Gimnázium), Weisz Ambrus (budapesti Fazekas Mihály Gimnázium) alkotta csapatnak meg kellett elégedni a harmadik helyezéssel és az érte kapott Samsung Galaxy Tab 3 tablettel.

Gratulálunk a fiúknak a sikeres szerepléshez!
Az Emigránát