Téli szünet
A téli szünet előtti utolsó tanítási nap december 20. (péntek), a szünet utáni első tanítási nap 2020. január 6. (hétfő)
Karácsonyi ünnepség
Dr. Árokszállásy Zoltán biológia-környezetvédelem verseny I. forduló
Gombavató
Nemes Tihamér Informatikaverseny (Alkalmazás) 9-10. évfolyam
Diákparlament
AJTP pályázatok benyújtásának határideje
Nemes Tihamér Informatikaverseny (Alkalmazás) 7-8. évfolyam
Munkanap, NEM tanítási nap
Fogadó délután 15:00 - 17:00 Szülői választmányi ülés 17:00
Fogadó délután 15:00 - 17:00
Szülői választmányi ülés 17:00
Dec
Az általános iskolás tanulók jelentkezése a központi írásbeli felvételi vizsgára
Dec
Mikulás ünnepség a dolgozók gyerekeinek, unokáinak
Magyar irodalom OKTV
Arany Dániel Matematika Verseny kezdő, haladó I., II. kategória, I. forduló
Savaria Történelem verseny
Mindkét csapatunk bejutott a PénzSztár verseny regionális középdöntőjébe
2013. őszén neves gazdasági, pénzügyi szakemberek kezdeményezésére indult a PénzSztár elnevezésű Első Országos Középiskolai Pénzügyi – Gazdasági Verseny. A verseny lebonyolítására egy szakértői testület állt össze, melynek tagjai neves, magas beosztású pénzügyi, gazdasági szakemberek. Az első versenyt a MoneySpeaks elnevezésű csapatunk nyerte. Az idei, második versenyre két csapatunk is nevezett, a Legends Never Die csapat, melynek tagjai 13.E osztályos tanulók (Dén Zoltán, Farkas Marcell, Rimár Máté, Székely Szilveszter), valamint az Epigram elnevezésű csapat (Pál Gábor 12.A, Balog Márton, Bollók Máté Bence, Varjú Bence, valamennyien 12.E) .
A megyei döntőben 2014. október 30-án három másik csapattal együtt mérkőztek meg diákjaink a legjobb 28 közé jutásért, teljes sikerrel, hiszen a versenyen kettős győzelem született. 1. Legends Never Dies, 2. Epigram, mindketten a két hét múlva tartandó régiós döntőbe jutottak.

A verseny hat fordulóból áll, melyre négyfős csapatok jelentkezhettek. Október folyamán már lezajlott az első két online selejtező, ahol 80 - 80 teszt jellegű kérdésre kellett helyes választ adni, melyre kérdésenként 1 perc állt rendelkezésre. Ez alapján választották ki azt a 100 csapatot, akik 2014. október 30-án délután 19 megyében és Budapesten azonos időpontban, ugyanazon feladatok megoldásával a verseny megyei selejtezőjén részt vettek. A Legends Never Die csapat a megyei fordulóban végig vezetve nyerte meg a megyei fordulót. Az Epigram csapatunk nagy hajrával jött fel a második helyre, ezzel (a régióban a legjobb másodikként) bejutottak a Regionális középdöntőbe, ahol már csak 7 régióban 4-4 csapat vehet részt, tehát az ország legjobb 28 csapatába kerültek.

A fiúk felnőttek számára is példamutató módon, nagyon lelkiismeretesen felkészültek a versenyre. A megadott hatalmas méretű, nagyon sokrétű szakirodalmat alaposan feldolgozták. Ezt a magas szintű felkészültséget igazolta, hogy nagyon sok gazdasági területről kapott, változatos, nagyon nehéz feladatok sem fogtak ki rajtuk.

A színvonalas versenyen való eredményes szerepléshez szívből gratulálunk a csapatoknak.