Apr
Költészet napja
Mar
Tavaszi szünet (szünet előtti utolsó tanítási nap: március 31., szünet utáni első tanítási nap: április 7.)
Felvételi jegyzék (ideiglenes rangsor) közzététele
Március 15. - Nemzeti ünnep
Mar
Curie kémiaverseny területi forduló (14:00)
Informatika (Programozás) OKTV döntő
Mar
Zrínyi Ilona matematikaverseny (14:00)
„Pénz7” pénzügyi és vállalkozói témahét
 „Pénz7” pénzügyi és vállalkozói témahét (március 1-5)
1. Székely Szilveszter, 2. Váradi Péter, 5. Vincze Ádám az Informatika OKTV-n
Alkalmazói verseny = Váradi Péter és Székely Szilveszter "csatája". Ahogyan 2012-ben és 2013-ban az OKTV "előszobájában", a Nemes Tihamér Országos Informatikai Versenyen, úgy idén az OKTV-n is ők jutottak a döntőbe az első két helyen. Ez már a harmadik alkalom, hogy Váradi Péter jut be első helyen a döntőbe, Szilveszter pedig a második helyen. 2 éve Szilveszter nyert, Péter "csak" 6. lett, Erki Gábor tanár úr tanítványa, Vincze Ádám (12.I) is megelőzte (az 5. helyen végzett). Tavaly is Szilveszter nyert, Péter a 2. helyen végzett, Ádám az OKTV-n lett harmadik, nem sokkal lemaradva az első helyezett Tilk Bencétől. A március 22-én, az ELTE-n megtartott döntőn is nagy küzdelemre, sok izgalomra lehetett számítani, hiszen a három neumannos mellett szinte az ország összes középiskolájából, több ezren neveztek erre az OKTV-re, és már csak a legjobb 49 vehetett részt a harmadik, mindent eldöntő fordulón.

A döntő előtt 2 pont volt Váradi Péter (11.D) előnye, Ádám 21 pontra volt lemaradva az első helyezettől. A döntőben aztán az adatbáziskezeléssel kapcsolatos feladat döntötte el a versenyt, mivel a győztes az egész mezőnyben a legmagasabb pontszámot érte el ebből a feladatból, a többiből pedig hozta a "kötelezőt", így  megnyerte immáron negyedik országos tanulmányi versenyét.

Szívből gratulálunk mindhármuknak! :-)))

A győztes