Országos kompetenciamérés
Idegen nyelvi mérés 8K
Fizika, vizuális kultúra írásbeli érettségi vizsgák
Kémia, földrajz írásbeli érettségi vizsgák
Informatika középszintű gyakorlati érettségi vizsga Alsóbb évfolyamokon délutáni tanítás
Informatika középszintű gyakorlati érettségi vizsga
Alsóbb évfolyamokon délutáni tanítás
Szakmai vizsgatárgyak írásbeli érettségi vizsga
Biológia írásbeli érettségi vizsga
Európa Nap
Német nyelv érettségi vizsga Rendes tanítási nap
Német nyelv érettségi vizsga
Rendes tanítási nap
Fogadódélután (15:00 - 17:00) Szülői választmányi ülés (17:00)
Szülői választmányi ülés (17:00)
Üzleti Gazdaságtan tanulmányi verseny
Az Andrássy György Katolikus Közgazdasági Középiskola első alkalommal – hagyományteremtő szándékkal – Közgazdasági alapismeretek - üzleti gazdaságtan tanulmányi versenyt rendezett a régió középiskolásai számára.

A kétfordulós tanulmányi verseny az érettségi szintjének megfelelő írásbeli részekből állt, melynek összeállítását a versenyt kiíró intézmény oktatói végezték, a javítást a versenyben résztvevő középiskolák felkészítő tanárai vállalták.
A döntő a szóbeli részét képező esettanulmány összeállítására, és az értékelő bizottságba az EKF két oktatóját kérték fel. A Versenybizottsági teendőket az EKF részéről Hollóné Dr Kacsó Erzsébet főiskolai tanár és Tajtiné Szilágyi Kata tanársegéd, PhD hallgató, a rendező intézmény képviseletében, Dr. Sesztákné Kappanószki Ildikó igazgatóhelyettes látta el.
A 2014. január 24.-én megrendezett verseny döntőjébe 12 tanuló jutott be a régió három iskolájából, de a döntő írásbeli vizsgarészét követően, 10 tanuló vett részt a szóbeli megmérettetésen. A verseny végeredménye:
I. helyezett: Hertelendi Márton – Andrássy György Katolikus Közgazdasági Középiskola
felkészítő tanára: Ikládiné Rácz Gyöngyi
II. helyezettek: Kakuk Tímea – Neumann János Középiskola és Kollégium
felkészítő tanára: Vízi Izabella
Balogh Ádám - Andrássy György Katolikus Közgazdasági Középiskola
felkészítő tanára: Ikládiné Rácz Gyöngyi
(A versenybizottság – az azonos pontszámra tekintettel – két második helyezést ítélt meg.)

A szóbeli megmérettetésen – a díjazottakon túl- valamennyi versenyző színvonalas teljesítményt nyújtott:
Szutor Bence, Pázmándi József, Nagy Fruzsina, Pető Adrienn a Neumann János Középiskola és Kollégium diákjai, felkészítő tanáruk: Vízi Izabella.
Czipe Enikő, Tóth Kristóf, a Táncsics Mihály Közgazdasági Szakközépiskola tanulói, felkészítő tanáruk: Ferecz Róbert.
Bölkény Eleonóra, az Andrássy György Katolikus Közgazdasági Középiskola tanulója, felkészítő tanára: Miholecz Tímea.
A diákoknak és a felkészítő tanároknak gratulálunk! Bízunk abban, hogy az érettségire való felkészülést segítő, és a továbbtanulásra motiváló verseny a jövőben is folytatódik.