Tantestület
Tanév rendje
Dec
Téli szünet (szünet előtti utolsó tanítási nap 2022. december 16. péntek, szünet utáni első tanítási nap 2023. január 9. hétfő)
Gombavató rendezvény
Karácsonyi ünnepség
Arany Dániel Matematikaverseny I. forduló
Fogadódélután (15:00-16:30) Szülői értekezlet 16:30 -
Arany János Tehetséggondozó Program - a pályázatok benyújtásának határideje
Nemes Tihamér Informatikaverseny (Alkalmazás) 9-10. évfolyam
Diákparlament
Nemes Tihamér Informatikaverseny (Alkalmazás) 7-8. osztály
Dec
Jelentkezési lapok beküldésének határideje a központi írásbeli vizsgákra (általános iskolásoknak)
Olasz nyelv OKTV I. forduló
Üzleti Gazdaságtan tanulmányi verseny
Az Andrássy György Katolikus Közgazdasági Középiskola első alkalommal – hagyományteremtő szándékkal – Közgazdasági alapismeretek - üzleti gazdaságtan tanulmányi versenyt rendezett a régió középiskolásai számára.

A kétfordulós tanulmányi verseny az érettségi szintjének megfelelő írásbeli részekből állt, melynek összeállítását a versenyt kiíró intézmény oktatói végezték, a javítást a versenyben résztvevő középiskolák felkészítő tanárai vállalták.
A döntő a szóbeli részét képező esettanulmány összeállítására, és az értékelő bizottságba az EKF két oktatóját kérték fel. A Versenybizottsági teendőket az EKF részéről Hollóné Dr Kacsó Erzsébet főiskolai tanár és Tajtiné Szilágyi Kata tanársegéd, PhD hallgató, a rendező intézmény képviseletében, Dr. Sesztákné Kappanószki Ildikó igazgatóhelyettes látta el.
A 2014. január 24.-én megrendezett verseny döntőjébe 12 tanuló jutott be a régió három iskolájából, de a döntő írásbeli vizsgarészét követően, 10 tanuló vett részt a szóbeli megmérettetésen. A verseny végeredménye:
I. helyezett: Hertelendi Márton – Andrássy György Katolikus Közgazdasági Középiskola
felkészítő tanára: Ikládiné Rácz Gyöngyi
II. helyezettek: Kakuk Tímea – Neumann János Középiskola és Kollégium
felkészítő tanára: Vízi Izabella
Balogh Ádám - Andrássy György Katolikus Közgazdasági Középiskola
felkészítő tanára: Ikládiné Rácz Gyöngyi
(A versenybizottság – az azonos pontszámra tekintettel – két második helyezést ítélt meg.)

A szóbeli megmérettetésen – a díjazottakon túl- valamennyi versenyző színvonalas teljesítményt nyújtott:
Szutor Bence, Pázmándi József, Nagy Fruzsina, Pető Adrienn a Neumann János Középiskola és Kollégium diákjai, felkészítő tanáruk: Vízi Izabella.
Czipe Enikő, Tóth Kristóf, a Táncsics Mihály Közgazdasági Szakközépiskola tanulói, felkészítő tanáruk: Ferecz Róbert.
Bölkény Eleonóra, az Andrássy György Katolikus Közgazdasági Középiskola tanulója, felkészítő tanára: Miholecz Tímea.
A diákoknak és a felkészítő tanároknak gratulálunk! Bízunk abban, hogy az érettségire való felkészülést segítő, és a továbbtanulásra motiváló verseny a jövőben is folytatódik.