Sep
Szülői értekezlet (9/Ny, 9., 10. és 11. évfolyam)
Sep
Szülői értekezlet (7., 8. és 12. évfolyam)
Sep
Osztályfőnöki nap, projektnap (9, 11-12. évfolyam), Bekuckózás (7K)
Sep
Első tanítási nap, osztályfőnöki nap
Tanévnyitó ünnepség 14:00
Aug
Osztályozó és javítóvizsgák (augusztus 26-29.)
Diákolimpiai döntősöket köszöntöttek a megyeházán
Az elmúlt időszakban bebizonyosodott, hogy Egerben szeretik a sportot, a megyeszékhely nemcsak diák-, de sportoló város is” – emelte ki Habis László. A polgármester ezt azon az ünnepségen húzta alá, amelyen a 2012/2013-as tanévben a Diákolimpiákon kiemelkedő sporteredményt elért tanulókat és felkészítő tanáraik köszöntötték.
„A mintegy 100 sportegyesület, szakosztály versenysportja, a diáksport és a sportiskola utánpótlás eredményei minden várakozást felülmúltak. Tanulóink idén 22 első, 15 második és 20 harmadik helyet szereztek a Diákolimpián és a szakszövetségekkel közösen rendezett diáksport versenyeken.” A december 5-i megyeházi rendezvényen 57 oklevéllel mintegy 260 tanulót teljesítményét ismerték el. Az ünnepeltek között voltak iskolánk aerobicos lányai és a floorballos csapatok is. Gratulálunk!

A Neumann János Középiskola és Kollégium UP I-es leány aerobik csapata országos I. helyezést ért el.
A csapat tagjai: Pajtók Odett, Kakuk Tímea, Pető Adrienn, Török Lilla

Testnevelő tanáraik:    Mikóné Esküdt Csilla, Herczeg Béla, Balog Tibor
    Felkészítő edzőjük:    Mikóné Esküdt Csilla

A Neumann János Középiskola és Kollégium VI. korcsoportos leány kispályás floorball csapata országos I. helyezést ért el.
A csapat tagjai: Csőke Patrícia, Benyó Blanka, Vladár Veronika, Kiss Dorina, Mógor Bianka, Holló Viktória, Leitner Nóra, Fehér Eszter, Kürthy Kitti Dalma, Krecz Veronika
    Felkészítő edzőjük:    Leitner Tamás

A Neumann János Középiskola és Kollégium V. korcsoportos leány kispályás floorball csapata Országos II. helyezést ért el.
    Felkészítő edzőjük:    Leitner Tamás

A Neumann János Középiskola és Kollégium VI. korcsoportos leány nagypályás floorball csapata Országos I. helyezést ért el.
A csapat tagjai: Csőke Patrícia, Benyó Blanka, Vladár Veronika, Kiss Dorina, Mógor Bianka, Holló Viktria, Leitner Nóra, Fehér Eszter, Kürthy Kitti Dalma, Krecz Veronika
    Felkészítő edzőjük:    Leitner Tamás

A Neumann János Középiskola és Kollégium V. korcsoportos leány UNIHOKI floorball csapata Országos I. helyezést ért el.