Apr
Költészet napja
Mar
Tavaszi szünet (szünet előtti utolsó tanítási nap: március 31., szünet utáni első tanítási nap: április 7.)
Felvételi jegyzék (ideiglenes rangsor) közzététele
Március 15. - Nemzeti ünnep
Mar
Curie kémiaverseny területi forduló (14:00)
Informatika (Programozás) OKTV döntő
Mar
Zrínyi Ilona matematikaverseny (14:00)
„Pénz7” pénzügyi és vállalkozói témahét
 „Pénz7” pénzügyi és vállalkozói témahét (március 1-5)
Diákolimpiai döntősöket köszöntöttek a megyeházán
Az elmúlt időszakban bebizonyosodott, hogy Egerben szeretik a sportot, a megyeszékhely nemcsak diák-, de sportoló város is” – emelte ki Habis László. A polgármester ezt azon az ünnepségen húzta alá, amelyen a 2012/2013-as tanévben a Diákolimpiákon kiemelkedő sporteredményt elért tanulókat és felkészítő tanáraik köszöntötték.
„A mintegy 100 sportegyesület, szakosztály versenysportja, a diáksport és a sportiskola utánpótlás eredményei minden várakozást felülmúltak. Tanulóink idén 22 első, 15 második és 20 harmadik helyet szereztek a Diákolimpián és a szakszövetségekkel közösen rendezett diáksport versenyeken.” A december 5-i megyeházi rendezvényen 57 oklevéllel mintegy 260 tanulót teljesítményét ismerték el. Az ünnepeltek között voltak iskolánk aerobicos lányai és a floorballos csapatok is. Gratulálunk!

A Neumann János Középiskola és Kollégium UP I-es leány aerobik csapata országos I. helyezést ért el.
A csapat tagjai: Pajtók Odett, Kakuk Tímea, Pető Adrienn, Török Lilla

Testnevelő tanáraik:    Mikóné Esküdt Csilla, Herczeg Béla, Balog Tibor
    Felkészítő edzőjük:    Mikóné Esküdt Csilla

A Neumann János Középiskola és Kollégium VI. korcsoportos leány kispályás floorball csapata országos I. helyezést ért el.
A csapat tagjai: Csőke Patrícia, Benyó Blanka, Vladár Veronika, Kiss Dorina, Mógor Bianka, Holló Viktória, Leitner Nóra, Fehér Eszter, Kürthy Kitti Dalma, Krecz Veronika
    Felkészítő edzőjük:    Leitner Tamás

A Neumann János Középiskola és Kollégium V. korcsoportos leány kispályás floorball csapata Országos II. helyezést ért el.
    Felkészítő edzőjük:    Leitner Tamás

A Neumann János Középiskola és Kollégium VI. korcsoportos leány nagypályás floorball csapata Országos I. helyezést ért el.
A csapat tagjai: Csőke Patrícia, Benyó Blanka, Vladár Veronika, Kiss Dorina, Mógor Bianka, Holló Viktria, Leitner Nóra, Fehér Eszter, Kürthy Kitti Dalma, Krecz Veronika
    Felkészítő edzőjük:    Leitner Tamás

A Neumann János Középiskola és Kollégium V. korcsoportos leány UNIHOKI floorball csapata Országos I. helyezést ért el.