Országos kompetenciamérés
Idegen nyelvi mérés 8K
Fizika, vizuális kultúra írásbeli érettségi vizsgák
Kémia, földrajz írásbeli érettségi vizsgák
Informatika középszintű gyakorlati érettségi vizsga Alsóbb évfolyamokon délutáni tanítás
Informatika középszintű gyakorlati érettségi vizsga
Alsóbb évfolyamokon délutáni tanítás
Szakmai vizsgatárgyak írásbeli érettségi vizsga
Biológia írásbeli érettségi vizsga
Európa Nap
Német nyelv érettségi vizsga Rendes tanítási nap
Német nyelv érettségi vizsga
Rendes tanítási nap
Fogadódélután (15:00 - 17:00) Szülői választmányi ülés (17:00)
Szülői választmányi ülés (17:00)
A PénzSztár verseny regionális középdöntőjébe jutott iskolánk MoneySpeaks csapata
2013. őszén neves gazdasági, pénzügyi szakemberek kezdeményezésére indult a PénzSztár elnevezésű Első Országos Középiskolai Pénzügyi – Gazdasági Verseny. A verseny lebonyolítására egy szakértői testület állt össze, melynek tagjai neves, magas beosztású pénzügyi, gazdasági szakemberek. A testületben helyet foglaló szakértők a gazdaság és a pénzügyek minden fontosabb területét képviselik. A testület elnöke Bod Péter Ákos.  A verseny feladatait Bod Péter Ákos egykori gazdasági miniszter és jegybankelnök, a Budapesti Corvinus Egyetem tanszékvezető egyetemi tanára irányításával az ország legfelkészültebb szakemberei, oktatói – köztük Kovács Árpád, a Költségvetési Tanács elnöke, Asztalos László pénzügypolitikus, a PSZÁF Felügyeleti Tanácsának korábbi tagja, Halm Tamás, a Magyar Közgazdasági Társaság főtitkára és Vígvári András, a Budapesti Gazdasági Főiskola tudományos rektorhelyettese – állítják össze.
A verseny hat fordulóból áll, melyre négyfős csapatok jelentkezhettek. Az országból összesen 1120 csapat nevezett, iskolánkból is 6.  Október folyamán már lezajlott az első két online selejtező, ahol 80 - 80 teszt jellegű kérdésre kellett helyes választ adni, melyre kérdésenként 1 perc állt rendelkezésre. Ez alapján választották ki azt a 100 csapatot, akik 2013. november 7-én délután 19 megyében és Budapesten azonos időpontban, ugyanazon feladatok megoldásával a verseny megyei selejtezőjén részt vettek. A MoneySpeaks fiú csapat a megyei fordulóban a 3. feladattól kezdve mindig a legtöbb pontot szerezte meg, s az 5. feladat után átvette a vezetést, s megnyerte a megyei fordulót. Ezzel bejutottak a Regionális középdöntőbe, ahol már csak 7 régióban 4-4 csapat vehet részt, tehát az ország legjobb 28 csapatába kerültek.
A csapat tagjai 13. E osztályos diákok – Antal Balázs, Gyárfás Adorján, Magyari Máté és Szabó Mátyás.  A fiúk felnőttek számára is példamutató módon, nagyon lelkiismeretesen felkészültek a versenyre. A megadott hatalmas méretű, nagyon sokrétű szakirodalmat alaposan feldolgozták. Ezt a magas szintű felkészültséget igazolta, hogy nagyon sok gazdasági területről kapott, változatos, nagyon nehéz feladatok sem fogtak ki rajtuk.
A színvonalas versenyen való eredményes szerepléshez szívből gratulálunk a csapatnak és felkészítő tanáraiknak, Czeglédi Tímea és Vízi Izabella tanárnőnek, és szorítunk a két hét múlva rendezendő regionális fordulón való eredményes szereplésért!