Feb
Személyes találkozás, beszélgetés az általános iskolásokkal (6. és 8. osztály) A beosztást a honlapon tesszük közzé február 24-én.
Személyes találkozás, beszélgetés az általános iskolásokkal (6. és 8. osztály)
A beosztást a honlapon tesszük közzé február 24-én.
Végzős bál
Feb
Megemlékezés a kommunista diktatúrák áldozatairól (Emléknap február 25.)
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
Feb
A középfokú iskolákba történő jelentkezés határideje
2020. május-júniusi érettségi vizsgaidőszak jelentkezési határideje
Feb
Arany Dániel Matematikaverseny, Kezdők, Haladók, I. és II. kategória, II. forduló
Síszünet
Síszünet. február 12-14.
Biológia OKTV II. forduló
A PénzSztár verseny regionális középdöntőjébe jutott iskolánk MoneySpeaks csapata
2013. őszén neves gazdasági, pénzügyi szakemberek kezdeményezésére indult a PénzSztár elnevezésű Első Országos Középiskolai Pénzügyi – Gazdasági Verseny. A verseny lebonyolítására egy szakértői testület állt össze, melynek tagjai neves, magas beosztású pénzügyi, gazdasági szakemberek. A testületben helyet foglaló szakértők a gazdaság és a pénzügyek minden fontosabb területét képviselik. A testület elnöke Bod Péter Ákos.  A verseny feladatait Bod Péter Ákos egykori gazdasági miniszter és jegybankelnök, a Budapesti Corvinus Egyetem tanszékvezető egyetemi tanára irányításával az ország legfelkészültebb szakemberei, oktatói – köztük Kovács Árpád, a Költségvetési Tanács elnöke, Asztalos László pénzügypolitikus, a PSZÁF Felügyeleti Tanácsának korábbi tagja, Halm Tamás, a Magyar Közgazdasági Társaság főtitkára és Vígvári András, a Budapesti Gazdasági Főiskola tudományos rektorhelyettese – állítják össze.
A verseny hat fordulóból áll, melyre négyfős csapatok jelentkezhettek. Az országból összesen 1120 csapat nevezett, iskolánkból is 6.  Október folyamán már lezajlott az első két online selejtező, ahol 80 - 80 teszt jellegű kérdésre kellett helyes választ adni, melyre kérdésenként 1 perc állt rendelkezésre. Ez alapján választották ki azt a 100 csapatot, akik 2013. november 7-én délután 19 megyében és Budapesten azonos időpontban, ugyanazon feladatok megoldásával a verseny megyei selejtezőjén részt vettek. A MoneySpeaks fiú csapat a megyei fordulóban a 3. feladattól kezdve mindig a legtöbb pontot szerezte meg, s az 5. feladat után átvette a vezetést, s megnyerte a megyei fordulót. Ezzel bejutottak a Regionális középdöntőbe, ahol már csak 7 régióban 4-4 csapat vehet részt, tehát az ország legjobb 28 csapatába kerültek.
A csapat tagjai 13. E osztályos diákok – Antal Balázs, Gyárfás Adorján, Magyari Máté és Szabó Mátyás.  A fiúk felnőttek számára is példamutató módon, nagyon lelkiismeretesen felkészültek a versenyre. A megadott hatalmas méretű, nagyon sokrétű szakirodalmat alaposan feldolgozták. Ezt a magas szintű felkészültséget igazolta, hogy nagyon sok gazdasági területről kapott, változatos, nagyon nehéz feladatok sem fogtak ki rajtuk.
A színvonalas versenyen való eredményes szerepléshez szívből gratulálunk a csapatnak és felkészítő tanáraiknak, Czeglédi Tímea és Vízi Izabella tanárnőnek, és szorítunk a két hét múlva rendezendő regionális fordulón való eredményes szereplésért!