Apr
Költészet napja
Mar
Tavaszi szünet (szünet előtti utolsó tanítási nap: március 31., szünet utáni első tanítási nap: április 7.)
Felvételi jegyzék (ideiglenes rangsor) közzététele
Március 15. - Nemzeti ünnep
Mar
Curie kémiaverseny területi forduló (14:00)
Informatika (Programozás) OKTV döntő
Mar
Zrínyi Ilona matematikaverseny (14:00)
„Pénz7” pénzügyi és vállalkozói témahét
 „Pénz7” pénzügyi és vállalkozói témahét (március 1-5)
Aerobik Diákolimpia győzelem
Az elmúlt évekhez hasonlóan az idén is célul tűzte ki iskolánk aerobik csapata, hogy megméretteti magát az Országos Aerobik Diákolimpia versenyein. Ebben az évben két csapattal kezdtük el a felkészülést októberben, step aerobik gyakorlatok összeállításával.
A kezdeti nehézségek után (mikor is kiderült, hogy a kar és láb összehangolt munkája nem is olyan egyszerű) összeállt a gyakorlat, amit mindannyian nagyon élveztünk. Márciusban került sor a Területi Elődöntőkre, Szolnokon, ahol is 3. és 4. helyezést értünk el.  Az itt elért eredmények alapján mindkét csapatunk bejutott az országos döntőbe.  Az elődöntőben látott csapatok inspiráltak bennünket arra, hogy még keményebb, odaadóbb és lelkiismeretesebb munkával próbáljunk javítani elért eredményeinken. A kemény munka meghozta gyümölcsét, hiszen a Diákolimpia Döntőben a Török Lilla, Pajtók Odett, Kakuk Tímea és Pető Adrienn összeállítású csapatunk 1. helyezést ért el.  Sajnos a Rusznyák Dóra, Rusznyák Dominika, Urvári Zsófia, Bajzát Anna, Gyurkó Fanni és Gyurkó Fruzsina összetételű csapatunk nem tudott elindulni a döntőben, de munkájuk így is példaértékű.

Bízunk abban, hogy jövőre is tudjuk iskolánkat képviselni ebben a versenysorozatban és hasonló szép eredményeket érhetünk el.
Mikóné Esküdt Csilla