Oct
Őszi szünet (utolsó tanítási nap: október 25. péntek; első tanítási nap: november 4. hétfő)
Munkaszüneti nap, nemzeti ünnep
Október 23. ünnepi megemlékezés
Szintemelő informatika érettségi
Oct
Neumann tantárgyi verseny - angol nyelv, A mi Európánk (I. forduló)
Neumann tantárgyi verseny - angol nyelv,  A mi Európánk (I. forduló)
Szintemelő angol nyelv érettségi
Oct
Neumann tantárgyi verseny - fizika, német nyelv (I. forduló) Természettudomány - „csodálatos világunk”
Neumann tantárgyi verseny - fizika, német nyelv (I. forduló)
Természettudomány - „csodálatos világunk”
Oct
Neumann tantárgyi verseny - informatika (I. forduló); magyar (I. forduló)
Oct
Neumann tantárgyi verseny - matematika (I. forduló)
Oct
Kosárlabdában a harmadik országos döntő
Iskolánkban a kosárlabda sport az egyik legnépszerűbb labdajáték a tanulók körében, sajnos ez csak a fiúkra vonatkozik, a lányok még nem ébredtek fel csipkerózsika álmukból, de következő tanévben már ébresztőt fújok a lányoknak is!
 Azok, akik nagyon szeretnek kosárlabdázni, a játékkal versenyszerűen foglalkozni, heti 3-4 alkalommal a városi egyesületben edzenek. Azok a tanulók, akik csak heti 1-2 alkalommal szeretnének játékos formában sportolni, az amatőr csapat tagjai, erősségei.
Hét évet kellett várni, - 2005-ben 6. korcsoportban a „profik” között az előkelő 4. helyezést érte el iskolánk - hogy ismét országos döntőbe jusson a kosárlabda csapatunk.
2012-ben Debrecen adott otthont az amatőröknek - akik olyan játékosok, akik legalább két éve befejezték az aktív versenyzést és nem igazolt játékosok. A 16 csapatos döntőben – két győzelemmel és három vereséggel – a 13. helyen zártunk.
Ebben a tanévben az volt a célunk, hogy előrébb lépjünk. Sajnos nem tudott mindenki részt venni a miskolci döntőn és így nem kerültünk be a legjobb nyolc csapat közé, 6 pontos vereséget szenvedtünk a nyíregyházi csapattól.
11 éve rendezték meg - négy labdajátékban - az első amatőr diákolimpiai döntőket. 2013-ban a fiúk között a neumannosok, a 10. helyen végeztek a 16 csapatos országos döntőben. Ezzel a fiúknál az elmúlt 11 év legjobb Heves megyei helyezését szerezték meg, melyen a következő években szeretnénk még javítani, igaz ebben a tanévben a csapatban heten végeznek, nehéz lesz pótolni a játékukat.

A csapat tagjai: Varga György, Burom Bence, Tóth Péter, Somodi Gergő, Kovács-Micski Márton, Pócsik Bence, Vincze Milán, Birincsik Dániel, Burom Barna, Rácz Imre, Szoó Szilveszter, Molnár Alex, Nagy-Kovács Dávid.
                                    Balog Tibor