Tantestület
Tanév rendje
Dec
Téli szünet (szünet előtti utolsó tanítási nap 2022. december 16. péntek, szünet utáni első tanítási nap 2023. január 9. hétfő)
Gombavató rendezvény
Karácsonyi ünnepség
Arany Dániel Matematikaverseny I. forduló
Fogadódélután (15:00-16:30) Szülői értekezlet 16:30 -
Arany János Tehetséggondozó Program - a pályázatok benyújtásának határideje
Nemes Tihamér Informatikaverseny (Alkalmazás) 9-10. évfolyam
Diákparlament
Nemes Tihamér Informatikaverseny (Alkalmazás) 7-8. osztály
Dec
Jelentkezési lapok beküldésének határideje a központi írásbeli vizsgákra (általános iskolásoknak)
Olasz nyelv OKTV I. forduló
Székely Szilveszter ismét első a Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Versenyen
2013. március 23-án rendezték meg a Nemes Tihamér Országos Informatikai Tanulmányi Verseny - Alkalmazás Kategória döntőjét az ELTE-n. Az 5200 indulóból a döntőbe már csak 55-én jutottak 2 forduló után, iskolánkból hét tanuló. Az első négy helyen: Váradi Péter 10.D, Székely Szilveszter 11.E, Nagy Attila 10.D és Kulcsár Márton 10.D osztályos tanulók. A döntő alaposan megváltoztatta az erőviszonyokat...

Annyira azonban nem, hogy a tavalyi győztes ne tudon ismételni A programozói kategória második helye után Szilveszter nem engedte ki a kezéből a győzelmet, és magabiztosan nyerte meg a döntőt. A 2. forduló után még vezető Váradi Pétert végül 16 ponttal előzte meg.
Váradi Péter az első két fordulót megnyerte, a döntőben azonban a táblázatlekezelési feladatokban hibázott, ami az első helyébe került. A tavalyi hatodik helyezése után azonban ez is fantasztikus eredmény, hiszen jövőre még indulhat ebben a kategóriában. Érdekesség, hogy Péter is 16 ponttal verte a mögött lévőt, így a két évvel ezelőtti kettős győzelem (Bögös Ádám, Baráz-Csongor Dömötör) után ismét kettős győzelemnek örülhetünk.

A döntő előtt 4. helyen álló Kulcsár Márton (10.D) szerezte meg a 9. helyet, két ponttal ért el kevesebbet, mint a 7. helyezett.

Nagy Attila (10.D) a honlapkészítésben teljesített kicsi gyengébben, így lett a 13.

Nyírő Szabolcs (11.D) a 36., Molnár Szilárd (11.D) a 45., Harangozó Máté (11.D) a 48. helyen végzett.

Gratulálunk a versenyzőinknek a csodálatos eredményekhez! :-)