Országos kompetenciamérés
Idegen nyelvi mérés 8K
Fizika, vizuális kultúra írásbeli érettségi vizsgák
Kémia, földrajz írásbeli érettségi vizsgák
Informatika középszintű gyakorlati érettségi vizsga Alsóbb évfolyamokon délutáni tanítás
Informatika középszintű gyakorlati érettségi vizsga
Alsóbb évfolyamokon délutáni tanítás
Szakmai vizsgatárgyak írásbeli érettségi vizsga
Biológia írásbeli érettségi vizsga
Európa Nap
Német nyelv érettségi vizsga Rendes tanítási nap
Német nyelv érettségi vizsga
Rendes tanítási nap
Fogadódélután (15:00 - 17:00) Szülői választmányi ülés (17:00)
Szülői választmányi ülés (17:00)
Neumannos diákok Strasbourgban
2012-ben a Europe Direct ismét megrendezte a „ 4 for Europe” elnevezésű versenyt, melyen iskolánk is képviseltette magát számos csapattal.  A felkészülés átfogó tudást igényelt a szervezet történelméről, működéséről és céljairól. A versenyt a lila színekben szereplő EUfória csapat (Berecz Kata, Lövei Tímea, Dudás Bálint, Illés Benjamin) nyerte, aminek jutalma egy részvételi lehetőség volt az Európai Unió szimulált plenáris ülésén 24 diák és 2 kísérőtanár részére március 21-én Strasbourgban az Európai Parlamentben.

Az ötnapos út alatt rengeteg élménnyel gazdagodott strasbourgi különítményünk. Lehetőségünk nyílt kisvonattal felfedezni egy francia város, Colmar rejtett kincseit, belekóstolni a strasbourgi hétköznapokba és átélni a Mozart szülővárosa, Salzburg által nyújtott hangulatot.
Mégis, talán nem meglepően, a legmaradandóbb hatást maga a plenáris ülés és a parlament gyakorolta ránk. Az óriási épület a demokráciát megtestesítve áll az Ill folyó partján, felvont zászlókkal hirdetve a csatlakozott tagállamokat. Miután bevezettek az épület szívébe, a 480 résztvevő diákot 6 munkacsoportba osztották, majd egy tradicionális reggelit szolgáltak fel 9 órakor. Ezt követően az  ülésterembe vezetett utunk, ahol munkacsoportonként elfoglaltuk a székeket.  10 órától az Unió intézményeiről tartottak általános ismertetőt, majd következett az országok bemutatása, melyet hazai részről Berecz Kata tett meg. A bemutatkozások után a diákoknak lehetőségük nyílt majd 2 órán keresztül feltenni kérdéseiket a parlament néhány képviselőjének. A délelőtti program zárása egy Euroscola játékkal egybekötött kiadós ebéd volt. A játék lényege az volt, hogy 4 fős, különböző nemzetiségű tagokból álló csapatok válaszolják meg az unió 23 hivatalos nyelvén feltett kérdéseket. Ebéd után a munkacsoportokat 2 órára 80 fős üléstermekbe vezették, ahol a saját témájukkal kapcsolatos kérdéseket kellett megvitatni, az azzal kapcsolatos javaslatokat meghozni, melyet később a plenáris ülésen szavazásra bocsátottak. A munkacsoportok egy-egy írnokot és elnököt választottak, akik a javaslatokat a diákképviselők elé terjesztették. Nagy büszkeségünkre az „Európa jövője” munkacsoport írnoka egy csapattársunk, Berecz Kata lett, aki majd 10 percben mutatta be csoportja álláspontját, javaslatát, vitáik eredményeit összegezte és válaszolt a felmerülő kérdésekre. Miután az összes munkacsoport javaslata szavazásra bocsáttatott, a már elkezdett Euroscola játék döntője következett, melyben újabb 2 magyar siker született. Antal Balázs csapata a legjobb 4 közé került, míg Benke Boglárka csapata megnyerte a versenyt, amely szintén melegséggel töltötte el szívünket. A nap folyamán kísérőtanáraink sem unatkoztak. Ők külön program keretében ismerték meg a francia oktatási rendszert és vettek szintén részt az Euroscola játékban, mely győztes csapatában Czeglédi Tímea tanárnő neve is szerepelt.

Hazafelé indulva a csapat fáradtan ugyan, de tele életre szóló élményekkel, ambícióval és reményekkel szállt fel a buszra, hogy egy nap talán majd újra lehetősége lesz átélni mindezt akár diákként, akár képviselőként.

Antal Balázs (12. E) videója az útról: