Neumann PortálIskolaKollégiumokNIVÁKDiákönkormányzat
MENÜ
Az iskoláról
Neumann János
Elérhetőségek
Hírek
Humán szakmacsoport
Természettudományi szakmacsoport
Idegennyelvi szakmacsoport
Informatikai és közgazdasági szakmacsoport
Művészeti szakmacsoport
Osztályfőnöki csoport
Sport
Könyvtár
Keresés a könyvtárban
Arany János Tehetséggondozó Program
ECDL
Érettségi
Felvételi eljárás
Versenyek
Tanügyi dokumentumok
Közzétételi lista
Eredmények
Pályázatok
Külföld kapcsolatok
Támogatóink
Felvételi feladatok
Közbeszerzés
Beszámolók és SZJA 1%
EYON Comenius Blog
Galéria Új!
Eseménynaptár
Sep
6
Szülői értekezlet (9/Ny, 9., 10. és 11. évfolyam)
Szülői értekezlet (9/Ny, 9., 10. és 11. évfolyam)
Sep
5
Szülői értekezlet (7., 8. és 12. évfolyam)
Szülői értekezlet (7., 8. és 12. évfolyam)
Sep
3
Osztályfőnöki nap, projektnap (9, 11-12. évfolyam), Bekuckózás (7K)
Osztályfőnöki nap, projektnap (9, 11-12. évfolyam), Bekuckózás (7K)
Sep
2
Első tanítási nap, osztályfőnöki nap
Első tanítási nap, osztályfőnöki nap
Sep
1
Tanévnyitó ünnepség 14:00
Tanévnyitó ünnepség 14:00
Aug
27
Osztályozó és javítóvizsgák (augusztus 26-29.)
Osztályozó és javítóvizsgák (augusztus 26-29.)
Zrínyi Ilona Matematikaverseny
A Matematikában Tehetséges Gyermekekért (MATEGYE) Alapítvány az idei tanévben is megrendezi a Zrínyi Ilona kétfordulós (területi, országos) matematikaversenyt. A területi versenyen több tanulónk is eredményesen szerepelt. Az országos döntőbe jutott Soós Szilvia 9. D (felkészítő tanára: Fülepné Bartkó Zsuzsanna) és Tilk Bence 12. G (felkészítő tanára: Petrásné Szűcs Eleonóra) osztályos tanulónk, megyei első helyezést ért el Székely Szilveszter 11. E és Verebélyi Lúcia 12. E osztályos tanuló (felkészítő tanáruk: Kocsis Emese). Szeretettel gratulálunk!
 
Részletes eredmények:
9. évfolyam:
1. Soós Szilva (9. D) – országos döntős (szakközépiskolai kategória)
felkészítő tanára: Fülepné Bartkó Zsuzsanna
9. Gyönki Bendegúz (9. K) – gimnáziumi kategória
felkészítő tanára: Horváth Zita
Szakközépiskolai csapat első helyezés: Soós Szilvia, Bartalis Dávid, Paulik Tamás
10. évfolyam:
1. Székely Szilveszter (11. E)
felkészítő tanára: Kocsis Emese
Szakközépiskolai csapat első helyezés:Székely Szilveszter, Kiss Richárd, Erős Máté
11. évfolyam:
1. Verebélyi Lúcia (12. E)
felkészítő tanára: Kocsis Emese
10. Pilinyi László (11. B) – gimnáziumi kategória
felkészítő tanára: Dr. Liptainé Reszegi Ágnes
Szakközépiskolai csapat első helyezés: Verebélyi Lúcia, Kovács Bence, Huszák Richárd
12. évfolyam:
1. Tilk Bence (12. G)  – országos döntős (szakközépiskolai kategória)
felkészítő tanára: Petrásné Szűcs Eleonóra
Szakközépiskolai csapat első helyezés: Tilk Bence, Godó Albert, Bózvári Bence

Szeretettel gratulálunk!



Copyright © 2009   Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
3300 Eger, Rákóczi út 48.
tel.: (36) 536-070
www.nejanet.hu
Powered by: gsonline WebNDesign