Tantestület
Tanév rendje
Dec
Téli szünet (szünet előtti utolsó tanítási nap 2022. december 16. péntek, szünet utáni első tanítási nap 2023. január 9. hétfő)
Gombavató rendezvény
Karácsonyi ünnepség
Arany Dániel Matematikaverseny I. forduló
Fogadódélután (15:00-16:30) Szülői értekezlet 16:30 -
Arany János Tehetséggondozó Program - a pályázatok benyújtásának határideje
Nemes Tihamér Informatikaverseny (Alkalmazás) 9-10. évfolyam
Diákparlament
Nemes Tihamér Informatikaverseny (Alkalmazás) 7-8. osztály
Dec
Jelentkezési lapok beküldésének határideje a központi írásbeli vizsgákra (általános iskolásoknak)
Olasz nyelv OKTV I. forduló
Az EUfória csapat országos döntős a „4 for Europe” vetélkedőn
A „4 for Europe” országos középiskolás európai uniós verseny regionális döntőjét november 16-án, pénteken tartották az egri megyeházán. A versenyt közösen hirdette és szervezte meg a magyarországi Europe Direct információs hálózat, az Informatikai és Könyvtári Szövetség, az Európai Bizottság magyarországi képviselete és az Európai Parlament Tájékoztatási irodája.
Az első forduló az Európai Unióval, különösképpen annak intézményeivel kapcsolatos feladatokból állt, melyeket a verseny weboldalán oldhattak meg a csapatok. A vetélkedő első, internetes fordulójából minden régióból a 10 legjobb csapat jutott a regionális döntőkbe. Iskolánkat két csapat, a 13. E osztály négyfős csapata, az EUfória (Berecz Kata, Lövei Tímea, Dudás Bálint, Illés Benjamin) és a kisgimnazisták négyfős, 9. K osztályos Katapult csapata (Kiss Tímea, Kormos Henriett, Sziráki Szabina, Gyönki Bendegúz) képviselte. A regionális versenyen második helyezést ért el az EUfória, a Katapult csapat pedig 5. lett.
A 13. E-sek a regionális döntők legjobb második helyezett csapataként bejutottak az országos döntőbe, amelyet december elején rendeznek meg Kecskeméten.

Szeretettel gratulálunk a tanulóknak, és felkészítő tanáraiknak, Czeglédi Tímea és Dr. Löveiné Hadnagy Katalin tanárnőknek!