Országos kompetenciamérés
Idegen nyelvi mérés 8K
Fizika, vizuális kultúra írásbeli érettségi vizsgák
Kémia, földrajz írásbeli érettségi vizsgák
Informatika középszintű gyakorlati érettségi vizsga Alsóbb évfolyamokon délutáni tanítás
Informatika középszintű gyakorlati érettségi vizsga
Alsóbb évfolyamokon délutáni tanítás
Szakmai vizsgatárgyak írásbeli érettségi vizsga
Biológia írásbeli érettségi vizsga
Európa Nap
Német nyelv érettségi vizsga Rendes tanítási nap
Német nyelv érettségi vizsga
Rendes tanítási nap
Fogadódélután (15:00 - 17:00) Szülői választmányi ülés (17:00)
Szülői választmányi ülés (17:00)
Neumannos diákok nemzetközi találkozón Kölnben
Az EYON Comenius Pályázat nyerteseként iskolánk egy nemzetközi blog-magazin létrehozásába kapcsolódott be. A projektmunka az „Egész életen át tartó tanulás” Comenius program keretein belül valósul meg, a magazint januártól olvashatjuk iskolánk és projektpartnerei- tizenöt másik európai középiskola honlapján. A 10. E osztály hat tanulója vett részt a múlt héten a németországi Kölnben azon a nemzetközi diáktalálkozón és műhelymunkán, mely az internetes blog-magazin kiadását előzi meg.

Pajtók Odett, Ayman Jázmin, Nagy Zsuzsanna, Szalai Kinga, Bernáth Lúcia és Bánhegyi Hanna, a két tanítási nyelvű 10. E osztály tanulói, az Europaschule Köln vendégszeretetét élvezték november 13-17-ig, miközben nyolcvan európai társukkal keményen dolgoztak az EYON (European Youth Online Network) című magazin előkészítésén.

A diákok a kölni tanulmányút során alapos felkészítést kaptak a leendő magazin szerkesztéséhez. Ez az internetes újság tizenéves korosztálynak szól majd, így fontos volt kideríteni, mi érdekli elsősorban az európai tinédzsereket. A résztvevő partneriskolák több mint nyolcszáz tanulója töltötte ki azt az internetes kérdőívet, melyet a neumannos diákok szeptemberben állítottak össze korosztályuk médiahasználati szokásairól, alapvető érdeklődési területeiről, az őket érintő és foglalkoztató problémákról.

A felmérés eredményeinek értékelésére Kölnben került sor, a leendő magazin arculatának megtervezésével egyidejűleg. A diáktalálkozó és műhelymunka kiemelt feladata volt az etikus újságírói magatartás megismerése, valamint az európai tizenéves korosztály érdeklődésének felkeltése a kulturális és természeti értékek iránt. A résztvevő középiskolák (német, lengyel, finn, olasz, spanyol) tanulói jövőre Varsóban; 2013-ban, a projekt lezárásának évében pedig Treviso-ban  találkoznak majd újra.