Jun
Beiratkozás (külön beosztás szerint)
Beiratkozás (külön beosztás szerint) június 23-24.
Jun
Tanévzárás, bizonyítványosztás (külön beosztás szerint)
Tanévzárás, bizonyítványosztás (külön beosztás szerint), június 18-19.
Az érettségi vizsgák lezárása
Jun
A tanév utolsó tanítási napja
Jun
Középszintű szóbeli érettségi vizsgák (június 15-16.)
Osztályozó értekezletek
Osztályozó értekezletek (június 11-12.)
Jun
Emelt szintű szóbeli érettségi vizsgák
Emelt szintű szóbeli érettségi vizsgák (június 4-9.)
Jun
Érettségi észrevételek benyújtási határideje (16:00)
Pünkösdhétfő, munkaszüneti nap
Neumannos diákok nemzetközi találkozón Kölnben
Az EYON Comenius Pályázat nyerteseként iskolánk egy nemzetközi blog-magazin létrehozásába kapcsolódott be. A projektmunka az „Egész életen át tartó tanulás” Comenius program keretein belül valósul meg, a magazint januártól olvashatjuk iskolánk és projektpartnerei- tizenöt másik európai középiskola honlapján. A 10. E osztály hat tanulója vett részt a múlt héten a németországi Kölnben azon a nemzetközi diáktalálkozón és műhelymunkán, mely az internetes blog-magazin kiadását előzi meg.

Pajtók Odett, Ayman Jázmin, Nagy Zsuzsanna, Szalai Kinga, Bernáth Lúcia és Bánhegyi Hanna, a két tanítási nyelvű 10. E osztály tanulói, az Europaschule Köln vendégszeretetét élvezték november 13-17-ig, miközben nyolcvan európai társukkal keményen dolgoztak az EYON (European Youth Online Network) című magazin előkészítésén.

A diákok a kölni tanulmányút során alapos felkészítést kaptak a leendő magazin szerkesztéséhez. Ez az internetes újság tizenéves korosztálynak szól majd, így fontos volt kideríteni, mi érdekli elsősorban az európai tinédzsereket. A résztvevő partneriskolák több mint nyolcszáz tanulója töltötte ki azt az internetes kérdőívet, melyet a neumannos diákok szeptemberben állítottak össze korosztályuk médiahasználati szokásairól, alapvető érdeklődési területeiről, az őket érintő és foglalkoztató problémákról.

A felmérés eredményeinek értékelésére Kölnben került sor, a leendő magazin arculatának megtervezésével egyidejűleg. A diáktalálkozó és műhelymunka kiemelt feladata volt az etikus újságírói magatartás megismerése, valamint az európai tizenéves korosztály érdeklődésének felkeltése a kulturális és természeti értékek iránt. A résztvevő középiskolák (német, lengyel, finn, olasz, spanyol) tanulói jövőre Varsóban; 2013-ban, a projekt lezárásának évében pedig Treviso-ban  találkoznak majd újra.