Fizika érettségi (8:00)
Vizuális kultúra érettségi (14:00)
Emelt szintű informatika érettségi (8:00)
Középszintű informatika érettségi (8:00)
Biológia érettségi (8:00)
Kémia érettségi (8:00)
Madarak és fák napja
Német nyelv érettségi (9:00)
Angol nyelv érettségi (9:00)
Történelem érettségi (9:00)
Matematika érettségi (9:00) Alsóbb évfolyamokon tanítási szünet
Matematika érettségi (9:00)
Alsóbb évfolyamokon tanítási szünet
Magyar nyelv és irodalom érettségi (9:00) Alsóbb évfolyamokon tanítási szünet
Magyar nyelv és irodalom érettségi (9:00)
Alsóbb évfolyamokon tanítási szünet
A munka ünnepe, tanítási szünet
A végzős osztályok osztályozó konferenciái
Apr
A végzősök utolsó tanítási napja
A végzős osztályok osztályozó konferenciái
A Beke Manó-díj második fokozatában részesül Dr. Liptainé Reszegi Ágnes

1987 óta alapító tagként az egri Neumann János Közgazdasági Szakközépiskola és Gimnáziumban tanít matematikát, programozást és informatikát. Középiskolai oktató, nevelő és osztályfőnöki munkája mellett, 1997-től 2 éven keresztül felkérésre óraadó volt az egri Eszterházy Károly Tanárképző Főiskola Számítástechnika tanszékén.

Iskolájában rendszeresen készített föl osztályokat, csoportokat a matematikai érettségire, valamint az egyetemi-főiskolai felvételire, jelenleg az emelet szintű érettségire. A tanítás során a tehetséges gyerekekkel korábban a fakultációs, jelenleg az emelt szintű órák mellett szakkörön és egyénileg is foglalkozik. Szaktanárként kezdeményezte, s a későbbiekben a természettudományos szakmacsoport vezetőjeként folytatta iskolájukban a Bolyai Kör szervezését. Annak érdekében, hogy a diákok a matematika órákról kimaradó miértekre is válaszokat kapjanak, érdekes előadásokat, beszélgetéseket szerveztek, remélve, hogy a diákok még közelebb juthatnak a nem is igazán „száraz” tudományhoz. Ugyanakkor felfedezhetik a kapcsolatot más tudományterületekkel. Az alapítók úgy tervezték, hogy az érdekes előadások szervezése mellett munkájukat szeretnék kiterjeszteni az alsóbb évesek tanulmányi patronálására is, egyfajta szellemi kört teremtve. Az iskola jelenlegi igazgatóhelyetteseként továbbra is részt vesz a csoport munkájában, és erőteljesen támogatja az új elképzeléseket.

A természettudományos szakmacsoportban rendszeresen feladatot kapott a kerettantervek, haladási ütemtervek készítésében. 2004 júniusától a Neumann János Középiskola és Kollégium Természettudományos szakmacsoportjának a vezetését bízták rá. Szakmacsoport-vezetői munkája alatt számos megyei és országos pályázaton vett részt az iskola. Publikációi közt találunk szakköri füzetet matematikai algoritmusokról, kriptográfiáról. Készített tananyagot, tanári segédleteket, feladatgyűjteményeket.

1999-ben Matematika Oktatásáért (Graphisoft) díjat kapott, 2006-ban iskolájában az Év Tanárának választották. 2010-től öt évre megbízást kapott a Heves Megyei Pedagógiai Intézet szaktanácsadói feladatainak ellátásra matematikai szaktárgyi és tanügy igazgatási területeken. Ugyancsak 2010-ben Eger Város Kiváló Pedagógusa kitüntetésben részesült.

Dr. Liptainé Reszegi Ágnes eddigi áldozatos munkája alapján minden szempontból megérdemelten kapja a Beke Manó díjat.

Szeretettel gratulálunk!