Tantestület
Informatika OKTV (Alkalmazási ismeretek kategória) II. forduló
Angol nyelv OKTV II. kategória, II. forduló
Jan
ONLINE Szülői értekezletek a végzős évfolyam osztályai számára (MS Teams környezetben, 17:00-tól közös, 17:30-tól osztályonkénti értekezletek)
Jan
ONLINE Szülői értekezletek a 7-11. évfolyam számára ( MS Teams környezetben, 17:00-tól). 2022.01.27-28.
Kazinczy Szépkiejtési Verseny iskolai forduló
Központi írásbeli vizsgák a 7. és 9. évfolyamra, AJTP-be, 10:00
A Magyar Kultúra Napja
A 2021/2022. tanév első félévének utolsó tanítási napja
AJTP felvételi
Jan
Hatodikosok és hetedikesek idegen nyelvi versenye - angol, német szóbeli forduló
Nemes Tihamér Informatikaverseny (Programozás) területi forduló
Informatika OKTV (Programozási ismeretek kategória) II. forduló
Bolyai Matematika Csapatverseny 9-12. évfolyam regionális forduló, 14:30-15:30
Jan
Tájékoztató előadás az általános iskolások és szüleik részére (csak előzetes regisztrációval)
Neumannos sikerek
Az alapítványi iskolák között a Neumann János Gimnázium, Technikum és Kollégium az előkelő hatodik helyen van a 2021. évi középiskolai rangsorban, neves hazai alternatív és magániskolák között.

A két tannyelvű képzést is folytató iskolák országos rangsorában a 12. helyen szerepel iskolánk. A Neumann sokszínű képzési palettájának egyik eleme a két tanítási nyelvű gimnáziumi osztály, amelynek tanulói felsőfokú, C1 típusú nyelvvizsgabizonyítvánnyal egyenértékű, kétnyelvű érettségi bizonyítványt szereznek tanulmányaik végén, sokan közülük angol nyelven folytatják tovább tanulmányaikat az egyetemeken, főiskolákon vagy külföldön.

Kiemelten sikeres iskolánk a tanulmányi versenyekre történő felkészítésben is. Az Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyen (OKTV) a 2020/2021-es tanévben döntőbe jutott tanulók számát tekintve iskolánk a vidéki iskolák mezőnyében a 10. helyet szerezte meg. Kiemelten sikeres iskolánk a tanulmányi versenyekre történő felkészítésben is. Az Országos Középiskolai Tanulmányi Versenyen (OKTV) a 2020/2021-es tanévben döntőbe jutott tanulók számát tekintve iskolánk a vidéki iskolák mezőnyében a 10. helyet szerezte meg.

Tanítványaink 96%-a az érettségi évében felvételt nyer az egyetemekre, főiskolákra és felsőfokú tanulmányaikat sikerrel végzik.
A Neumann sikereinek kulcsa a kiváló felkészültségű, motivált tanárok és a tehetséges diákok hatékony együttműködése.