Sep
Szülői értekezlet (9/Ny, 9., 10. és 11. évfolyam)
Sep
Szülői értekezlet (7., 8. és 12. évfolyam)
Sep
Osztályfőnöki nap, projektnap (9, 11-12. évfolyam), Bekuckózás (7K)
Sep
Első tanítási nap, osztályfőnöki nap
Tanévnyitó ünnepség 14:00
Aug
Osztályozó és javítóvizsgák (augusztus 26-29.)
Részvétel a Hlavay József Országos Környezettudományi és Műszaki Diákkonferencián
2014. március 21-22-én a Pannon Egyetem Mérnöki Kara közel száz középiskolás diák részvételével rendezte meg a Hlavay József Országos Környezettudományi és Műszaki Diákkonferenciát. A természet- és műszaki tudományok iránt elkötelezett középiskolás diákok  32 intézményt képviseltek, felkészülésüket 36 tanár segítette. A saját kutatómunka bemutatása során 30 előadás hangzott el négy szekcióban: Természetvédelem I.,II.; Környezetvédelem; A molekuláktól a sejtekig.

A molekuláktól a sejtekig szekcióban Balázs Fruzsina (11.C) „Környezeti tényezők hatása a bioaktív vegyületek stabilitására” című előadás keretén belül mutatta be az Útravaló pályázatban részt vevő diákok kutatócsoportjának eddigi eredményeit. Porogi Anna (11.T) pedig szintén ebben a szekcióban tartott érdekfeszítő előadást A szőlőmagok bioaktív komponenseinek vizsgálati eredményeiről.

ű

A diákokat felkészítette és a hírt küldte: Dr. Virág Diána
A pályázat az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által meghirdetett PUT-2013/2014-008 kódszámú pályázati támogatásból valósult meg.