Apr
Költészet napja
Mar
Tavaszi szünet (szünet előtti utolsó tanítási nap: március 31., szünet utáni első tanítási nap: április 7.)
Felvételi jegyzék (ideiglenes rangsor) közzététele
Március 15. - Nemzeti ünnep
Mar
Curie kémiaverseny területi forduló (14:00)
Informatika (Programozás) OKTV döntő
Mar
Zrínyi Ilona matematikaverseny (14:00)
„Pénz7” pénzügyi és vállalkozói témahét
 „Pénz7” pénzügyi és vállalkozói témahét (március 1-5)
Részvétel a Hlavay József Országos Környezettudományi és Műszaki Diákkonferencián
2014. március 21-22-én a Pannon Egyetem Mérnöki Kara közel száz középiskolás diák részvételével rendezte meg a Hlavay József Országos Környezettudományi és Műszaki Diákkonferenciát. A természet- és műszaki tudományok iránt elkötelezett középiskolás diákok  32 intézményt képviseltek, felkészülésüket 36 tanár segítette. A saját kutatómunka bemutatása során 30 előadás hangzott el négy szekcióban: Természetvédelem I.,II.; Környezetvédelem; A molekuláktól a sejtekig.

A molekuláktól a sejtekig szekcióban Balázs Fruzsina (11.C) „Környezeti tényezők hatása a bioaktív vegyületek stabilitására” című előadás keretén belül mutatta be az Útravaló pályázatban részt vevő diákok kutatócsoportjának eddigi eredményeit. Porogi Anna (11.T) pedig szintén ebben a szekcióban tartott érdekfeszítő előadást A szőlőmagok bioaktív komponenseinek vizsgálati eredményeiről.

ű

A diákokat felkészítette és a hírt küldte: Dr. Virág Diána
A pályázat az Emberi Erőforrások Minisztériuma megbízásából az Emberi Erőforrás Támogatáskezelő által meghirdetett PUT-2013/2014-008 kódszámú pályázati támogatásból valósult meg.