Neumann PortálIskolaKollégiumokNIVÁKDiákönkormányzat
MENÜ
Az iskoláról
Neumann János
Elérhetőségek
Hírek
Humán szakmacsoport
Természettudományi szakmacsoport
Idegennyelvi szakmacsoport
Informatikai és közgazdasági szakmacsoport
Művészeti szakmacsoport
Osztályfőnöki csoport
Sport
Könyvtár
Keresés a könyvtárban
Arany János Tehetséggondozó Program
ECDL
Érettségi
Felvételi eljárás
Versenyek
Tanügyi dokumentumok
Közzétételi lista
Eredmények
Pályázatok
Külföld kapcsolatok
Támogatóink
Felvételi feladatok
Közbeszerzés
Beszámolók és SZJA 1%
EYON Comenius Blog
Galéria Új!
Eseménynaptár
Feb
1
Neumann Bál
Neumann Bál
Feb
1
Nemes Tihamér Informatikaverseny (Alkalmazás) területi forduló
Nemes Tihamér Informatikaverseny (Alkalmazás) területi forduló
Feb
1
Informatika OKTV (Alkamazási ismeretek kategória) II. forduló
Informatika OKTV (Alkamazási ismeretek kategória) II. forduló
Jan
31
Félévi szülői értekezlet a 9-11. évfolyamos osztályok számára
Félévi szülői értekezlet a 9-11. évfolyamos osztályok számára
Jan
30
Angol nyelv OKTV II. kategória, II. forduló
Angol nyelv OKTV II. kategória, II. forduló
Jan
30
Félévi szülői értekezlet a végzős évfolyam és a 7K, 8K osztályok számára
Félévi szülői értekezlet a végzős évfolyam és a 7K, 8K osztályok számára
Jan
24
A 2019/2020-as tanév első félévének utolsó tanítási napja
A 2019/2020-as tanév első félévének utolsó tanítási napja
Jan
23
Angol nyelv OKTV I. kategória, II. forduló
Angol nyelv OKTV I. kategória, II. forduló
Jan
22
A Magyar Kultúra Napja
A Magyar Kultúra Napja
Jan
22
Matematika OKTV I. II. kategória, II. forduló
Matematika OKTV I. II. kategória, II. forduló
Jan
21
Varga Tamás Matematikaverseny megyei forduló
Varga Tamás Matematikaverseny megyei forduló
Jan
18
Központi írásbeli vizsgák a 7. és 9. évfolyamra, AJTP-be, 10:00
Központi írásbeli vizsgák a 7. és 9. évfolyamra, AJTP-be, 10:00
Jan
17
AJTP felvételi
AJTP felvételi
Jan
16
Hetedikesek idegen nyelvi versenye - angol szóbeli forduló 14:00
Hetedikesek idegen nyelvi versenye - angol szóbeli forduló 14:00
Jan
16
Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny Heves megyei forduló
Implom József Középiskolai Helyesírási Verseny Heves megyei forduló
Jan
15
Hatodikosok idegen nyelvi versenye - angol, német szóbeli forduló 14:00
Hatodikosok idegen nyelvi versenye - angol, német szóbeli forduló 14:00
Jan
15
Hetedikesek idegen nyelvi versenye - német szóbeli forduló 14:00
Hetedikesek idegen nyelvi versenye - német szóbeli forduló 14:00
Jan
11
Informatika OKTV (Programozási ismeretek kategória) II. forduló
Informatika OKTV (Programozási ismeretek kategória) II. forduló
Jan
11
Nemes Tihamér Informatikaverseny (Programozás) területi forduló
Nemes Tihamér Informatikaverseny (Programozás) területi forduló
Jan
10
Bolyai Matematika Csapatverseny 9-12. évfolyam regionális forduló, 14:15-15:30
Bolyai Matematika Csapatverseny 9-12. évfolyam regionális forduló, 14:15-15:30
Jan
8
Tájékoztató előadás az általános iskolásoknak (hatodikosoknak és nyolcadikosoknak), 14:00
Tájékoztató előadás az általános iskolásoknak (hatodikosoknak és nyolcadikosoknak), 14:00
Szép sikert értek el kollégistáink az Eged futáson
2013. szeptember 26-án a Wigner Jenő Középiskola kollégiuma által szervezett hagyományos „Eged-futás” elnevezésű versennyel indult az a sorozat, amelynek a végcélja a 2013/14-es tanévben is az „Év Kollégiuma” megtisztelő cím elnyerése.
Bizakodóan tekinthettünk a rendezvény elé, mert a fiúk közül még soha nem sikerült ennyi vállalkozó szellemű diákot rávenni az indulásra. Mind a 9 jelentkező nagyon komolyan dolgozott az edzéseken azért, hogy bekerüljön a csapatokba (intézményenként 2-2 3 fős csapat indulhatott fiú és lány kategóriában egyaránt), és ne csak egyéniben indulhasson.
A kitartó munkának meg is lett az eredménye, mert ezen a versenyen a kollégiumunk még soha ilyen eredményesen nem szerepelt. Jól bizonyítja ezt, hogy egyéniben a dobogó első 3 fokát sikerült kibérelni, ráadásul a 10 legjobb egyéni beérkező közül 10 Neumannos diák volt. A két csapatunk is a lehető legjobb teljesítményt érte el, mert a fiatalabbak („Neumann 2”) az első, az idősebbek („Neumann 1”) pedig a második helyen végeztek.
Külön öröm, hogy a 9-ből 4 diákunk 50 percen belül tette meg a rendkívül nehéz 9 km-es távot, amely több mint kimagasló teljesítmény, de a többiek is 50 perc közelében teljesítettek példát mutatva kitartásból a középiskolás korosztály számára.
Nyugodtan mondhatjuk, hogy a fiúknak ettől jobban már nem is lehetett volna szerepelni, mert több mint erőn felül teljesítettek, ezért külön hála és köszönet nekik, mert ismét nagyon sokat tettek a Neumann hírnevének öregbítéséért.
Köszönet és elismerés illeti a Kása Nikolett, Parádi Bettina, Szalontai Petra összetételű lány csapat teljesítményét is, akik végül a negyedikek lettek.

A FIÚK EREDMÉNYEI:

Egyéni verseny:
-    Első helyezett: Didriksen Endre (9D/Ny) - 44 perc 15 másodperc
-    Második helyezett: Papp Alex (11. J) - 45 perc, 15 másodperc
-    Harmadik helyezett: Szabó Bence (9E/Kny) – 46 perc 52 másodperc
-    Ötödik helyezett: Suba Máté (12. I) – 48 perc 28 másodperc
-    Hetedik helyezett: Kis István (12. I) – 51 perc 7 másodperc
-    Nyolcadik helyezett: Molnár Péter (10. B) – 52 perc 14 másodperc
-    Kilencedik helyezett: Pilinyi László (12. B) – 53 perc 54 másodperc
-    Tizenharmadik helyezett: Sallai Dávid (10. B) – 58 perc
-    Tizennegyedik helyezett: Huszák Richárd János (12. A) – 59 perc 28 másodperc

Csapatverseny:
-    Első helyezett: „Neumann 2” = Didriksen Endre, Molnár Péter, Szabó Bence (Csapatidő: 47 perc 47 másodperc)
-    Második helyezett: „Neumann 1” = Kis István, Papp Alex, Pilinyi László (Csapatidő: 50 perc 5 másodperc)

Szeretettel gratulálunk!


Copyright © 2009   Neumann János Gimnázium, Szakgimnázium és Kollégium
3300 Eger, Rákóczi út 48.
tel.: (36) 536-070
www.nejanet.hu
Powered by: gsonline WebNDesign