Országos kompetenciamérés
Idegen nyelvi mérés 8K
Fizika, vizuális kultúra írásbeli érettségi vizsgák
Kémia, földrajz írásbeli érettségi vizsgák
Informatika középszintű gyakorlati érettségi vizsga Alsóbb évfolyamokon délutáni tanítás
Informatika középszintű gyakorlati érettségi vizsga
Alsóbb évfolyamokon délutáni tanítás
Szakmai vizsgatárgyak írásbeli érettségi vizsga
Biológia írásbeli érettségi vizsga
Európa Nap
Német nyelv érettségi vizsga Rendes tanítási nap
Német nyelv érettségi vizsga
Rendes tanítási nap
Fogadódélután (15:00 - 17:00) Szülői választmányi ülés (17:00)
Szülői választmányi ülés (17:00)
Az Egri Úszóklub neumannos úszói
-    Jó reggelt! … Ébresztő! …Jó reggelt! …Hasadra süt a nap! …Ébresztő!!!..
Anya, te vagy az? Mit akarsz? Vasárnap van! Érted? Vaasáárnap! Nincs iskola, nincs edzés!
-    Jó reggelt! … Ébresztő! …Jó reggelt! …Hasadra süt a nap! …Ébresztő!!!..
Anya! Nem értesz te magyarul? Pedig tőled tanultam meg beszélni. Nincs iskola! Nincs edzés!...Na, végre, hogy abbahagytad! Feküdj vissza te is aludni! De jó ez a csend! Én már visszaaludtam!
-    Jó reggelt! … Ébresztő! …Jó reggelt! …Hasadra süt a nap! …Ébresztő!!!..
Anyaaaaaa! Alszoooom! De jó ez a csend! Tök olyan volt, mintha igaz lett volna. Azt álmodtam, hogy ébresztget Anya! Szerencsére csak egy álom volt. Csak egy álom. De jó…
…Reggelt! … Ébresztő! …Jó reggelt! …Hasadra süt a nap! …Ébresztő!!!..
Felébredtem! Ez nem álom, ez a valóság. Hétköznap van. Anya ébreszt. Jól van. Jól van. Ébren vagyok már. Öt óra van. Felkeltem. Már öltözöm is. Kimegyünk az autóhoz. Persze, persze, hogy hasamra süt a nap! Emberek! Január 6-a van! Mínusz 12 fok és tök sötét!!! Öt negyvenkor már az usziban vagyok. A többiek sem néznek ám ki jobban, de a fecsegés beindul az öltözőben. Mire kimegyünk az uszodatérbe már mindenki magához tér. A kedélyeket csak a víz hőmérséklete hűti le. Biztos, hogy bele kell ugranom a medencébe? Sípszó! Én jövök a sorban… Belecsobbanok a vízbe. Ma reggel úgyis laza nap van, csak négyezer métert úszunk reggel, ebből csak kétezer az erős. A délutáni hatezer meg villámgyorsan elreppen.

Ilyen egy reggelem. Hétközben napi két edzésem van. Reggel egy-, délután három órás, közben tanórák a Neumannban. Este tanulás másnapra, nem elfelejtve: ez a Neumann! Itt tudni kell! Szombat reggel még edzünk, de vasárnap általában pihenő van, nincs edzés! De ezen a hétvégén verseny van, ráadásul kétnapos. Erre készültem már hetek, hónapok óta. Az Egri Úszó Klub tagja vagyok. Nagy az elvárás velem szemben, és én tudom, hogy megfelelek neki. Az ország legjobb edzője készít fel, és én tudom, hogy az ország egyik legjobbja vagyok.
Szilvási Gréta, Kripkó Ádám, Nagy Natália, Kovács-Micski Márton és Jakab Dániel úszók. Ők öten így élik a mindennapjaikat. Tanulás és sport, sport és tanulás.

Kik is ők és milyen eredményeket értek el?

Szilvási Gréta a serdülő országos ranglista vezetője 200 méteres vegyesúszásban. Serdülő válogatott úszó! Az Egri Úszó Klub csapatával a 4x100 méteres női vegyes váltó országos felnőtt csúcstartója rövidpályán! Nagyszerű teljesítmény, kimagasló siker, hogy bekerült a 2013. évi Európai Ifjúsági Olimpiai Fesztivál magyar csapatába!

Kripkó Ádám országos diákolimpiai bajnok egyéniben, országos korosztályos bajnok váltóban, országos gyermek bajnokságon harmadik helyezett egyéniben.

Nagy Natália országos rövidpályás vidékbajnok, aki az Egri Úszó Klub csapatával a lány 4x200 méteres gyorsváltóban országos serdülő és ifjúsági csúcstartó!

Kovács-Micski Márton az országos rövidpályás vidékbajnokságon egyéniben negyedik a 4x200 méteres férfi gyorsváltóban, a felnőttek között ezüstérmes.

Jakab Dániel 2012-ben a 200 méteres gyorsúszásban az országos évjáratos ranglista 14. helyezettje.

Nagy Natália, Kovács-Micski Márton, Szilvási Gréta, Jakab Dániel, Kripkó Ádám